Wesele

Organizujemy przyjęcia weselna

Niezapomniane wesele w Finezji, zabawa do białego rana.

  • Pomagamy w organizacji wesela
  • Doradzamy
  • Pomagamy w przygotowaniu

Zapraszając do skorzystania z naszych usług i zarezerwowania sali na wesele, oferujemy wiele korzyści, które sprawią, że Twój ślub będzie niezapomnianym wydarzeniem. Nasza lokalizacja jest jedną z najlepszych w okolicy, co zapewnia piękne widoki i wygodny dostęp dla gości.

Posiadamy bogate doświadczenie w organizacji wesel i jesteśmy w stanie zapewnić wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoje wesele było udane – począwszy od najlepszego menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości, aż po wyjątkową atmosferę, która stworzy magiczną i romantyczną atmosferę.

Dołączając do naszej listy zadowolonych gości, możesz mieć pewność, że Twoje wesele zostanie zaplanowane i zorganizowane w sposób profesjonalny i skuteczny. Nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, a nasi doświadczeni pracownicy zapewnią Ci wsparcie na każdym etapie organizacji wesela.

Przyjmując nasze zaproszenie, masz szansę dołączyć do magicznego wieczoru swojego wesela i stworzyć niezapomniane wspomnienia. Wybierając nasze usługi, masz pewność, że Twój dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany dla Ciebie, Twojego partnera i wszystkich gości.

 

Nasza restauracja dysponuje dysponuje dużą salą, która pomieści do 150 gości. 

Jest bezpośrednie wyjście na ogród.

Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie.

Wspólnie z Państwem ustalamy zestaw dań i zadbamy o każdy szczegół imprezy.

Przyjęcia weselne mogą być jednodniowe lub dwudniowe. Wszystko jest do ustalenia.